Jesteś tutaj: sp6trzebinia.edu.pl > Czas wolny > Kajaki na Mazurach

Co lubi robić młodzież w wolnym czasie?

Każdy z nas jest osobowością, nie każdy musi być osobowością na miarę M. Jacksona, ale każdy z nas jest indywidualnością. To przekłada się na nasze zainteresowania. W wolnym czasie oddajemy się swoim zainteresowaniom, pasjom, a także obowiązkom, które trzeba nadgonić po szkole i pracy. Wolny czas warto i trzeba wykorzystać dobrze. Co lubi robić młodzież w wolnym czasie? Nastolatkowie, bo o nich tutaj mówimy, kochają robić wiele różnych rzeczy, ale można wyróżnić wśród nich pewne zajęcia charakterystyczne dla tej grupy wiekowej. O czym mówimy? Młodzież w wolnym czasie uwielbia przede wszystkim spotykać się ze swoimi rówieśnikami. Po szkole, wieczorami, weekendami i w wakacje. Na godzinę lub dzień. W domu, poza domem, na ognisku, biwaku czy basenie. Młodzi ludzie kochają razem spędzać czas i robić różne rzeczy. Wiele osób w tym wieku czyta pisma młodzieżowe, słucha dużo muzyki czy intensywnie oddaje się swojej pasji, np. bieganiu, grze na gitarze czy szkoleniu umiejętności recytatorskich.