Jesteś tutaj: sp6trzebinia.edu.pl > Lektury szkolne > Piszemy charakterystykę

Makijaż do szkoły

Malowanie się niepełnoletnich uczennic do szkoły może budzić wiele kontrowersji i głosów sprzeciwu wśród bardziej konserwatywnego grona pedagogicznego. Jak więc malować się do szkoły by nikt nie mógł nam czegokolwiek zarzucić. Makijaż do szkoły powinien być przede wszystkim naturalny, nie możesz wyglądać jak ktoś kto szykuje się na dyskotekę. Makijaż do szkoły może ukryć wszelkie niedoskonałości cery, można za jego pomocą lekko podkreślić swoją urodę. Nastoletni wiek sprzyja zresztą pojawianiu się wszelkich wyprysków, pryszczy czy podrażnieniom cery. Dobry kolektorów w połączeniu z podkładem powinien ukryć wszelkie niedoskonałości. Do szkoły należy wybierać kosmetyki najbardziej zbliżone do naszego naturalnego wyglądu. Lepiej unikać ceni do powiek, a już zwłaszcza tych z brokatem. Na malowanie nigdy nie jest za późno, czasami jednak ze względu na niski wiek może być zbyt wcześnie.